Īsumā par mums:

          Mūsu saimniecības zemeņu audzēšana aizsākās 2013.gadā. Zemenes sākām audzēt jo Latvijā zemeņu nekad nav izaudzēts pietiekami daudz, bet darbojoties ar zemenēm tas pamazām pārauga par sirdslietu ne tikai biznesu. Saimniekošana vairāk ir kā hobijs kas sagādā prieku un gandarījumu par paveikto.

          Kaut gan mūsu saimniecība atrodas Ķeguma novadā,stratēģiski svarīgā vietā- līdzās ceļam uz Lielvārdes lidlauku- NBS gaisa spēku aviācijas bāzi, sevi uzskatām par lielvārdiešiem. 

           Pirmie 10000 frigo stādu 0.3 ha platībā tika iestādīti 2012.gada 2.augustā, un pirmās zemenes bija pēc 60 dienām 2.oktobrī. Pakāpeniski tika palielinātas zemeņu platības. Izmēģinājuma rezultātā izvēlētas piemērotākās šķirnes augšanas apstākļiem un sezonalitātei, kas pagarina realizējamās produkcijas laiku - gan agrāk pavasarī,gan vēlāk rudenī.

          2017.gadā iestādītas zemenes segtajās platībās tuneļos, līdz ar to zemenes var iegādāties jau maijā. Mūsu īstermiņa mērķis, attīstīt zemeņu audzēšanu tehnikas modernizācijā, un ilgtermiņa mērķis ir paaugstināt saimniecības efektivitāti un konkurētspēju.